Tel : 0 344 481 23 23
 

İlçe Emniyet Amirliğimiz bünyesinde ; Polis Merkezi Amirliği, Ruhsat Tebligat Büro , Trafik Denetleme Büro, Asayiş Büro, Olay Yeri İnceleme Büro, Personel Büro, Lojistik Büro ve Genel Bilgi Toplama Büro Amirlikleri ile bu birimlerde çalışan tüm personelimiz vatandaşlarımıza en iyi ve en verimli hizmeti sunmak için azami gayret göstermektedirler.

Vatandaşımızın Her türlü işlerinde Kanunlara uygun olmak şartı ile zaman geçirmeksizin yardımda bulunulmakta ve gerekli işlemleri hızla sürdürülerek İnsanların zaman kaybı olmadan tamamlanmaktadır.

İlçe Emniyet Amirliğimiz Bünyesinde; Ruhsat, Yeşil Kart, Öğrenci Yardımı, Nüfus Cüzdan Kaybı ve Yenilenmesi gibi İşlemler en kısa sürede Yerine getirilmektedir.

Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güven ortamı içerisinde yaşaması teşkilatımızın onur ve gurur kaynağıdır. Ancak huzur ve güven ortamının sürekli olması içinde vatandaşlarımızın Polislerimize her türlü konularda yardımcı ve destek olmaları gerekmektedir. ' Polis - Vatandaş El Ele Daha Güzel Günlere ' sloganı ile Polis - vatandaş arasındaki ilişkileri güçlendirerek ; meydana gelebilecek olayların daha önceden önlenmesi ile meydana gelen olayların aydınlatılması ve suçluların biran önce yakalanması ve tespit edilmesi halkımızın Polis Teşkilatımıza yardımcı olması oranında doğru orantılı olarak artacaktır, dolayısı ile İlçemizin huzur ve güven ortamı daha da artacaktır.


İlçe Emniyet Amirliği Polis Sorumluluk Bölgemiz Toplam 4 Mahalleden oluşmaktadır. Önleyici Hizmet veren Personelimiz (Resmi-Sivil) ve ekiplerimiz zaman farkı gözetmeksizin gece ve gündüz sürekli olarak motorize ve Yaya Devriye şeklinde bölgemizde hizmet vermektedir.


İlçe Emniyet Amirliğimiz ve Polis Merkezi Amirliğimiz ; 155 Polis İmdat Telefonu ve 481 23 23 no' lu telefonlarımıza gelen her türlü ihbarlar anında değerlendirilerek, Kanunlar çerçevesinde olaylara, kişi ve zümre farkı gözetilmeksizin tarafsız bir şekilde Müdahale edilerek Yasal işlemler yürütülmektedir.

Polis Halk ilişkilerine azami önem gösterilmekte ve Her yıl düzenlenen 10 NİSAN Polis Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Sosyal etkinliklerle (Okullar arası; Resim, Kompozisyon, Şiir ve Polis-Halk Koşusu vb.) Polisimizin moralinin en üst düzeyde tutulması ve halkımızın Polis ile kaynaşarak bizlerin de kendilerinden bir birey olduğumuzu hatırlatmak ve Sosyal ilişkilerin güçlendirilmesi sağlanmaktadır.

İrtibat :

Tel : 0 344 481 23 23