Kaymakamımız Sayın Cüneyt CANER , İlçe Müftüsü Sayın Muhammet MERAL ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali BODOVOĞLU ile birlikte yeni hizmet binasına taşınan İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü, Ögretmen ve öğrencilerle sınavlar, yeni yapılan okul binası ve genel konular  hakkında sohbet ettiler.Büyük emek ve kaynaklar ayrılarak yapımı tamamlanan binanın temiz ve düzenli kullanılması hakkında bilgilendirildi. Yenilenen bina ve eşyalardan  sonraki süreçte eğitiminin kalitesinin artırılması noktasınında öğretmen ve idarecilere önemli görev ve sorumluluklar düştüğünün altı çizildi.
 Kaymakamımız ve İlçe Müftümüz daha sonra Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti. Sınıfları gezerek öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet eden Kaymakamımız akabinde  Öğrencilerin kaldıkları pansiyonlarını ziyaret etti. Kaymakamımız Sn. Caner Öğrencilerle masa tenisi oynadıktan sonra onlarla birlikte YİBO yemekhanesine geçilerek öğle yemeği yenildi.
Kaymakam Sn. Caner Okul İdarecilerine okulla ilgili herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak var olan eksikliklerin giderilmesi için de talimat verdi.